AKCJA / Nagroda im. Karola Króla dla najlepszego chemika Kopra

2023-05-20
Nagroda im. Karola Króla dla najlepszego chemika Kopra


W szczęśliwych czasach licealnych mieliśmy okazję zdobywać najwyższe laury wszelkich olimpiad, w tym między innymi Olimpiady Chemicznej. Był to czas wytężonej pracy i wielkiej satysfakcji, który my wspominamy dziś z dumą i sentymentem. Niektórzy z nas w ten sposób rozpoczęli kariery naukowe, inni zawodowe, a dla wszystkich był to pierwszy duży sukces, który wypełnił wiatrem nasze żagle.

Jedynka wciąż jest kuźnią olimpijczyków, a młodzi chemicy nadal sięgają po laury. Tradycją stało się, że absolwenci-olimpijczycy co roku fundują nagrodę im. Karola Króla dla najlepszego chemika w danym roczniku.

Co roku na ten cel przekazujemy całkowitą nagrodę w przedziale między 500 a 1000 zł. Jeśli chcesz wesprzeć tą inicjatywę wpłać dowolną kwotę poprzez poniższy formularz.

Rozważ też propozycję zostania FUNDATOREM nagrody. Jeśli masz możliwość i chcesz wpłacić całą kwotę, czyli między 500 a 1000 zł, będziemy Ci bardzo wdzięczni. Dar możemy przekazać najlepszemu chemikowi anonimowo, albo w ogłaszając w Twoim imieniu wyraźnie nazwisko lub Firmę Darczyńcy, wg Twojej dyspozycji.

Jeśli wolisz tradycyjne przelewy zapłać ze swojego banku na:
Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi
nr. konta: 82 1140 2004 0000 3402 7816 2196
tytułem: "darowizna - nagroda im. Karola Króla"

Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.
W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem kontakt@koper.org.pl.

 

 

Wpłata
Minimalna kwota darowizny na cel tej akcji to 10 PLN, jeżeli chcesz zaoferować wyższą kwotę ustaw odpowiednią wartość w polu poniżej.

Pola oznaczone * są wymagane.

 

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.