Opłać składkę

Jeżeli nie jesteś jeszcze członkiem Stowarzyszenia Wychowanków I L.O. koniecznie wypełnij deklarację członkowską i opłać roczną składkę!

Jeżeli jesteś już członkiem Stowarzysznenia Wychowanków I L.O. nie musisz wypełniać ponownie deklaracji członkowskiej.
Wystarczy, że opłacisz składkę roczną w wysokości minimum 50 zł (jeśli możesz wpłacić wyższą składkę, np. 100 zł, będziemy wdzięczni).

Możesz to zrobić za pomocą formularza poniżej lub przelewem tradycyjnym:

Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi
tytuł: <imię nazwisko> składka członkowska
nr. konta: 82 1140 2004 0000 3402 7816 2196
kwota: minimum 50 zł (jeśli możesz wpłacić wyższą składkę, np. 100 zł, będziemy wdzięczni)

 

 

Opłata członkowska


Składka członkowska roczna to kwota minimum 50 PLN, jeżeli chcesz zaoferować wyższą kwotę ustaw odpowiednią wartość w polu poniżej.Administratorem danych zebranych w trakcie procesu zgłoszenia jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą w Łodzi (90–734). Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdziesz tutaj.

Pola oznaczone * są wymagane, pozostałe pola należy wypełnić tylko w przypadku chęci zmiany swoich danych podanych w trakcie zapisania się do Stowarzyszenia.

 

 

W razie problemów z opłaceniem składki, prosimy o kontakt na adres 

Składki członkowskie pobierane są zgodnie ze statutem Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi.

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.