Zapisz się

Jeżeli jesteś już członkiem Stowarzysznenia Wychowanków I L.O. i wypełniałeś już deklarację członkowską, nie musisz wypełniać jej ponownie.
Wystarczy, że opłacisz roczną składkę.

Jeżeli chcesz przystąpić do Stowarzysznenia Wychowanków I L.O. wypełnij poniższą deklarację członkowską i opłać roczną składkę w wysokości minimum 50 zł (jeśli możesz wpłacić wyższą składkę, np. 100 zł, będziemy wdzięczni).

 

 

Zgłoszenie członkowskie


Składka członkowska roczna to kwota minimum 50 PLN, jeżeli chcesz zaoferować wyższą kwotę ustaw odpowiednią wartość w polu poniżej.


Administratorem danych zebranych w trakcie procesu zgłoszenia jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą w Łodzi (90–734). Więcej informacji na temat zasad przetwarzania danych obowiązujących u Administratora znajdziesz tutaj.

Pola oznaczone * są wymagane.

 

 

W razie problemów z opłaceniem składki, prosimy o kontakt na adres  

Składki członkowskie pobierane są zgodnie ze statutem Stowarzyszenia Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi.

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.