AKCJA / Nagrody dla Nauczycieli

2024-05-06
Nagrody dla Nauczycieli


Na początku 2021 roku postanowiliśmy, że będziemy wspierać finansowo profesorów I LO, którzy są autorami największych, bieżących sukcesów Szkoły. Oczywiście wiemy, że to uczniowie zdobywają dyplomy i znakomicie zdają matury, ale tak jak w sporcie doskonały zawodnik potrzebuje doskonałego trenera. Wiemy, że uczniowie, choć niewątpliwie wybitni, niewiele osiągnęliby bez naszych nauczycieli.

Dlatego co roku chcemy przyznawać nagrody nauczycielom, których uczniowie zdobyli pierwsze albo drugie miejsce w wynikach egzaminu maturalnego w województwie oraz tym, których uczniowie zostali co najmniej finalistami olimpiad.

W 2022 roku, dokładnie w Dniu Nauczyciela przekazaliśmy łącznie 15 500 zł za osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym. W 2023 była to kwota 20 058,18 zł

Do tych z Was, którzy uważają ten plan za słuszny, kierujemy oczywistą prośbę. Chcielibyśmy co roku nagradzać nauczycieli za ich wkład w osiągnięcia kolejnych pokoleń Jedynkowiczów. Będzie to możliwe tylko dzięki Waszym darowiznom. Gorąco Was do nich zachęcamy! Nie zwlekajcie z okazaniem hojności. Każda wpłata się liczy!

Poniżej znajduje się formularz do wpłaty online.

Jeśli wolisz tradycyjne przelewy zapłać ze swojego banku na:
Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi
nr. konta: 82 1140 2004 0000 3402 7816 2196
tytułem: "darowizna - Nagrody dla Nauczycieli"

Zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy.

 

Wpłata
Minimalna kwota darowizny na cel tej akcji to 10 PLN, jeżeli chcesz zaoferować wyższą kwotę ustaw odpowiednią wartość w polu poniżej.

Pola oznaczone * są wymagane.

 

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.