AKCJA / Obozy olimpijskie

2023-04-25
Obozy olimpijskie

 

Zapewne pamiętasz, że w czasach licealnych mieliśmy okazję zdobywać najwyższe miejsca w różnych olimpiadach i innych konkursach naukowych. "Jedynka" wciąż jest kuźnią olimpijczykow, a młode osoby nadal sięgają po laury.

Wspieramy ich działania poprzez pomoc w dofinansowaniu „obozów olimpijskich”, czyli wyjazdowych zgrupowań, na których uczniowie wspólnie z nauczycielami przygotowują się do zawodów i olimpiad. I ty również możesz wspomóc te działania wpłacając dowolną kwotę na dofinansowanie „obozów olimpijskich”. Każda złotówka jest ważna!

Wpłać poprzez poniższy formularz.

Jeśli lubisz tradycyjne przelewy zapłać ze swojego banku na:
Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi
nr. konta: 82 1140 2004 0000 3402 7816 2196
tytułem: "darowizna - obozy olimpijskie"

Za wszystkie wpłaty sedecznie dziękujemy.

 

Wpłata
Minimalna kwota darowizny na cel tej akcji to 10 PLN, jeżeli chcesz zaoferować wyższą kwotę ustaw odpowiednią wartość w polu poniżej.

Pola oznaczone * są wymagane.

 

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.