AKTUALNOŚCI / 1% podatku na Szczep im. Romualda Traugutta

2021-03-15
1% podatku na Szczep im. Romualda Traugutta

Wspieramy Szczep im R. Traugutta!

Przekaż 1% podatku!

Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz najstarszego środowiska harcerskiego w Łodzi, które zrzesza w swoich szeregach ponad 100 zuchów, harcerzy i instruktorów.

Kadry Szczepu im. Romualda Traugutta nieustająco, już od 1915 roku, wychowują w duchu skautowym kolejne pokolenia młodych ludzi i starają się umożliwić im przeżycie prawdziwej przygody na łonie natury.

Do pracy harcerskiej potrzebne są jednak środki finansowe, które pomagają organizacje rajdów, biwaków i obozów, a także zakup sprzętu programowego i pionierskiego. Dlatego zwracamy się z prośbą o przekazanie naszemu środowisku 1% swojego podatku, który pomoże nam podtrzymywać tradycje naszego Szczepu.

KRS: 0000283814
Cel Szczegółowy: Polesie - Traugutt


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.