AKTUALNOŚCI / Podsumowanie II Turnieju Tenisowego Kopra

2022-11-02
Podsumowanie II Turnieju Tenisowego Kopra
Czas na podsumowanie II Turnieju Tenisowego Kopra 🎾, który odbył się 16 października.
Wzięło w nim udział 14 zawodniczek i zawodników, w tym 10 absolwentów i 4 uczniów. Turniej był rozgrywany w kategorii Open bez względu na płeć i wiek. Rywalizacja przebiegała w świetnej atmosferze, choć mecze były bardzo zacięte 💪.
III miejsce zdobył uczeń Antoni Masierek, II miejsce po bardzo zaciętym finale zdobyła uczennica Malwina Edyk, I miejsce zdobył absolwent Aleksander Strzępek, który zwyciężył 7:6, 3:6, 7:4. Antek otrzymał dodatkowo nagrodę dla najlepszego ucznia w turnieju, a Malwina dla najlepszej tenisistki turnieju.
Serdeczne podziękowania dla Tomasza Stefaniaka, za nieocenioną pomoc w organizacji turnieju oraz ufundowanie głównej nagrody. 🧡
Dziękujemy również pomysłodawczyni i organizatorce turnieju Małgorzacie Jeremin-Mazurkiewicz, która trzymała pieczę nad turniejem od samego początku do samego końca. Gosiu jesteś wielka, wspaniale jest mieć taką osobę w Zarządzie Stowarzyszenia! 🧡
Mamy nadzieję, że turniej z roku na rok, będzie gromadził coraz większą ilość zawodników i stanie się tradycją dla absolwentów i uczniów naszego liceum, do zobaczenia za rok. 🏆