AKTUALNOŚCI / Członek Zarządu - Marcin Sobiepański

2022-11-09
Członek Zarządu - Marcin Sobiepański
Marcin Sobiepański, rocznik maturalny 1990. Przedsiębiorca budowlany.
Instruktor harcerski w stopniu podharcmistrza, wieloletni drużynowy 8 Łódzkiej Drużyny Harcerskiej im. Władysława Broniewskiego i przyboczny 47 ŁWDH im. Leonida Teligi. W latach 2007-2015 zastępca Komendanta Hufca ZHP Łódź-Polesie. Kilkudziesięciokrotny Komendant rejsów żeglarskich, obozów i zgrupowań harcerskich.
Fundator i przewodniczący rady programowej Fundacji Koper Pomaga, założonej po wybuchu wojny na Ukrainie.
Od czterech kadencji Członek Zarządu Stowarzyszenia (z jedną przerwą).
Żeglarz i turysta, pasjonat rowerowy zakochany w Mazurach.
Żona Dominika, finansistka, prezes Fundacji Koper Pomaga, absolwentka Kopernika rocznik maturalny 1998, córka Julia, absolwentka Kopernika rocznik maturalny 2018, druga córka Amelia uczennica Kopernika (klasa III).
 
W Stowarzyszeniu chciałby zadbać o jak największą integrację absolwentów w oparciu o organizację wspólnych wydarzeń i spotkań oraz podtrzymywanie wzorowych relacji z pracownikami i uczniami liceum.

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.