AKTUALNOŚCI / Filip, syn naszej absolwentki potrzebuje pomocy. Pokażmy na co nas stać!

2021-01-22
Filip, syn naszej absolwentki potrzebuje pomocy. Pokażmy na co nas stać!

Stan serca Filipa, synka naszej absolwentki, Martyny (matura 1997) pogarsza się w bardzo szybkim tempie.

Filip cierpi na tetralogię Fallota ze współistniejącymi wadami układu krążenia, zrośnięciem pnia płucnego i lewej tętnicy płucnej oraz wieloma naczyniami krążenia pobocznego. Saturacje spadają, zawężają się naczynia, które i tak już są bardzo słabe. Bez pilnej operacji dziecko nie wytrzyma – może umrzeć w wyniku niedotlenienia.

Lekarze z kliniki w Stanford w USA po obejrzeniu wyników zakwalifikowali Filipa do operacji, ale by ta mogła się odbyć, musimy zebrać ponad 4,5 miliona złotych!

Okażmy swoje serca Filipkowi, włączmy się w akcję! Naszym celem jest dołożenie, jak największej cegiełki do zbiórki prowadzonej na ten cel przez dzielnych rodziców Filipka.

Bardzo prosimy Was o włączenie się do akcji pomocy. Liczymy na Wasze wsparcie. Poniżej link do "siepomaga", gdzie można dokonać wpłaty oraz do specjalnie utworzonej na Facebook grupy, gdzie można wziąć udział w licytacjach:

Link do wpłaty bezpośredniej: https://www.siepomaga.pl/licytacjedlafilipka

Grupa na FB do licytacji: https://www.facebook.com/groups/395529081680440/

 


powrót

Zanim przejdziesz do serwisu prosimy o przeczytanie tej informacji.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą przy ul. Więckowskiego 41 w Łodzi (90-734).
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Stowarzyszenia na podstawie jego Statutu, przepisów prawa oraz na podstawie wyrażonej zgody.
  3. Twoje dane osobowe wynikające ze złożonej deklaracji członkowskiej przetwarzane będą przez okres pozostawania członkiem Stowarzyszenia, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej.
  4. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów współpracujących ze Stowarzyszeniem. Za każdym razem będziemy informować o podmiotach, które będą przetwarzały Twoje dane.
  5. Dostęp do Twoich danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich funkcji w Stowarzyszeniu.
  6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 -193 Warszawa.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

Przeczytaj treśc polityki prywatności
x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.