AKTUALNOŚCI / Filip, syn naszej absolwentki potrzebuje pomocy. Pokażmy na co nas stać!

2021-01-22
Filip, syn naszej absolwentki potrzebuje pomocy. Pokażmy na co nas stać!

Stan serca Filipa, synka naszej absolwentki, Martyny (matura 1997) pogarsza się w bardzo szybkim tempie.

Filip cierpi na tetralogię Fallota ze współistniejącymi wadami układu krążenia, zrośnięciem pnia płucnego i lewej tętnicy płucnej oraz wieloma naczyniami krążenia pobocznego. Saturacje spadają, zawężają się naczynia, które i tak już są bardzo słabe. Bez pilnej operacji dziecko nie wytrzyma – może umrzeć w wyniku niedotlenienia.

Lekarze z kliniki w Stanford w USA po obejrzeniu wyników zakwalifikowali Filipa do operacji, ale by ta mogła się odbyć, musimy zebrać ponad 4,5 miliona złotych!

Okażmy swoje serca Filipkowi, włączmy się w akcję! Naszym celem jest dołożenie, jak największej cegiełki do zbiórki prowadzonej na ten cel przez dzielnych rodziców Filipka.

Bardzo prosimy Was o włączenie się do akcji pomocy. Liczymy na Wasze wsparcie. Poniżej link do "siepomaga", gdzie można dokonać wpłaty oraz do specjalnie utworzonej na Facebook grupy, gdzie można wziąć udział w licytacjach:

Link do wpłaty bezpośredniej: https://www.siepomaga.pl/licytacjedlafilipka

Grupa na FB do licytacji: https://www.facebook.com/groups/395529081680440/

 


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.