AKTUALNOŚCI / Formularz zgłoszeniowy na ŚNIADANIE BIZNESOWE Kopra

2023-03-22
Formularz zgłoszeniowy na ŚNIADANIE BIZNESOWE Kopra

Drodzy Absolwenci!

Jest już dostępny formularz zgłoszeniowy na nasze pierwsze, zamknięte ŚNIADANIE BIZNESOWE, zapisujcie się jak najszybciej, bo ze względów lokalowych ilość miejsc jest ograniczona.

Aby skutecznie zgłosić się do udziału należy:
👉wypełnić formularz on-line
👉dokonać wpłaty w ciągu maks. 3 dni kwoty 120 zł (koszty sali i śniadania); link do płatności znajduje się w formularzu

Skąd będziecie mieć pewność, że Wasz formularz do nas dotarł i jesteście zapisani?
👉 do każdej osoby będziemy wysyłać potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia

❗️Uwaga, nie wystarczy kliknąć „wezmę udział” przy utworzonym z tej okazji wydarzeniu na Facebooku. ❗️

Nasze Śniadanie biznesowe cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego nie możemy się już doczekać naszego spotkania. Dla przypomnienia, 14 kwietnia 2023 r. o godzinie 9:00 w hotelu Iness, w zamkniętym gronie absolwentów Kopra, spotkamy się reprezentując wiele różnych branż, firm, biznesów i zawodów, na WIELKĄ WYMIANĘ KONTAKTÓW. Jako Zarząd Stowarzyszenia chcemy, abyście odnosili jak najwięcej korzyści z sieci kopernikowskich powiązań. Dlatego nie może Cię tam zabraknąć. Kliknij w link do formularza i zarezerwuj sobie miejsce. Do zobaczenia 14 kwietnia.😊

Link do formularza zgłoszeniowego: https://tinyurl.com/sniadaniebiznesowe-Kopra


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.