AKTUALNOŚCI / Kolędy dla Pokoju

2022-12-12
Kolędy dla Pokoju

W imieniu Fundacji Koper Pomaga zapraszamy na wyjątkowy świąteczny koncert charytatywny, który odbędzie się 17 grudnia br. w godzinach 14:00 19:00 na rynku Manufaktury. Będziecie mogli usłyszeć najpiękniejsze polskie i ukraińskie kolędy w wykonaniu artystów z Łodzi i Ukrainy. 

Przekazujemy kilka słów od organizatorów: 

„Będziemy razem poszukiwać wspólnych tradycji świątecznych, celebrować przygotowania do świąt. Niech ten wspólnie spędzony czas będzie okazją do integracji, braterstwa, wzajemnej pomocy i pozwoli przetrwać najcięższe chwile naszym sąsiadom w miłej i życzliwej świątecznej atmosferze. 

Podczas koncertu będzie przeprowadzona zbiórka publiczna środków finansowych na zakup generatorów prądotwórczych, opatrunków i żywności dla ofiar wojny w Ukrainie. Wolontariusze będą przyjmować również dary rzeczowe: ciepłą odzież, bieliznę termiczną, skarpetki, zimowe obuwie, żywność długoterminową. 

Dla darczyńców przygotowaliśmy również konkursy i pokazy jazdy figurowej na łyżwach.” 

Śledźcie wydarzenie na Facebooku - https://facebook.com/events/s/koledy-dla-pokoju-charytatywny/448577847438017/


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.