AKTUALNOŚCI / Koncert Per Musicam Ad Astra

2022-12-13
Koncert Per Musicam Ad Astra

Serdecznie zapraszamy na X Jubileuszową Edycję Koncertu Bożonarodzeniowego Per Musicam ad Astra. Odbędzie się on 21 grudnia 2022 o godz. 19:30 w Kościele Ojców Jezuitów w Łodzi. 

Przekazujemy wiadomość od organizatorów: 

„Świąteczne wieczory kojarzą się z wszechobecną miłością i spotkaniami z najbliższymi, lecz ich nieodzownym elementem jest również wspólne kolędowanie. Przesłanie płynące z treści kolęd i pastorałek owianych wielowiekową historią napawa człowieka nadzieją, pobudza w nim chęć czynienia dobra oraz ogrzewa jego serce. 

Bożonarodzeniowy koncert „Per Musicam Ad Astra” na stałe zagościł w wielu kalendarzach. Wydarzenie to przygotowywane jest przez społeczność I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika i już od 10 lat znane jest ze swej wyjątkowej formy. Wykonawcami poruszających, świątecznych utworów są nauczyciele, uczniowie, ale również absolwenci rozwiani po różnych zakątkach Europy i świata.

Mamy nadzieję, że ten grudniowy wieczór będzie prawdziwą opowieścią wigilijną i muzyczną ucztą. Zabierzcie swoich najbliższych, rodziny i przyjaciół także niezwiązanych z liceum przy ul. Więckowskiego, aby było nas jak najwięcej. Poznajmy piękno świąt i stańmy się częścią jedynkowej tradycji!”

Śledźcie wydarzenie na Facebooku - https://facebook.com/events/s/per-musicam-ad-astra-2022/2027121474154033/

Serdecznie zapraszamy!


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.