AKTUALNOŚCI / Na co przeznaczamy fundusze

2022-11-14
Na co przeznaczamy fundusze
Na co przeznaczamy fundusze, które od Was otrzymujemy❔🤔

Jednym z celów Stowarzyszenia jest pomoc Szkole. Na ten cel przeznaczamy znakomitą większość środków, które od Was otrzymujemy.
Na nas, jako na Zarządzie, ciąży obowiązek podjęcia decyzji na co konkretnie wydamy pieniądze. Po długich dyskusjach powzięliśmy zatem postanowienie, że będziemy wspierać finansowo profesorów I LO, którzy są autorami największych, bieżących sukcesów Szkoły. Oczywiście wiemy, że to uczniowie zdobywają dyplomy i znakomicie zdają matury, ale tak jak w sporcie doskonały zawodnik potrzebuje doskonałego trenera, tak my jako uczniowie, choć niewątpliwie wybitni, niewiele osiągnęlibyśmy bez naszych nauczycieli.
Dlatego nagrody przyznaliśmy nauczycielom, których uczniowie zdobyli pierwsze albo drugie miejsce w wynikach egzaminu maturalnego w województwie oraz tym, których uczniowie zostali co najmniej finalistami olimpiady.
Poniżej znajdziecie pełną listę nagrodzonych, którym w Dniu Nauczyciela przekazaliśmy łącznie 15 500 zł. za osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym.
Do tych z Was, którzy uważają ten plan za słuszny, kierujemy oczywistą prośbę. Chcielibyśmy co roku nagradzać nauczycieli za ich wkład w osiągnięcia kolejnych pokoleń Jedynkowiczów. Będzie to możliwe tylko dzięki naszym darowiznom. Link do zrzutki na ten cel - https://zrzutka.pl/55p6k9
Gorąco Was do tego zachęcamy! Nie zwlekajcie z okazaniem hojności. 🧡 Każda wpłata się liczy!
Nagrody Stowarzyszenia Wychowanków za rok szkolny 2021/2022 otrzymali:
🏅Prof. Danuta Posiła – matura z biologii – 1 miejsce w województwie i (UWAGA!) 2 miejsce w POLSCE,
🏅Prof. Anna Przystańska - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - 2 finalistów,
🏅Prof. Anna Krupińska - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - 2 finalistów,
🏅Prof. Bożena Anuszczyk - Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - 1 finalista,
🏅Prof. Maciej Sienkiewicz - Olimpiada Chemiczna - 1 wyróżniony finalista; matura z chemii - 2 miejsce w województwie,
🏅Prof. Justyna Staluszka - Olimpiada Chemiczna - 1 wyróżniony finalista; matura z chemii - 2 miejsce w województwie,
🏅Prof. Cezary Koneczny - Olimpiada Fizyczna - 2 finalistów; matura z fizyki - 2 miejsce w województwie,
🏅Prof. Przemysław Dudek - matura z fizyki - 2 miejsce w województwie,
🏅Ks. Prof. Marcin Wojtasik - Olimpiada Teologii Katolickiej - 1 laureat,
🏅Prof. Mateusz Gański - Olimpiada Geograficzna - 1 finalista,
🏅Prof. Urszula Trędak - Olimpiada Przedsiębiorczości - 1 laureat,
🏅Prof. Małgorzata Włodarczyk – matura podstawowa z matematyki - 2 miejsce w województwie; matura rozszerzona z matematyki - 2 miejsce w województwie,
🏅Prof. Małgorzata Kowalska - matura podstawowa z matematyki - 2 miejsce w województwie; matura rozszerzona z matematyki - 2 miejsce w województwie,
🏅Prof. Marek Nagański - matura podstawowa z matematyki - 2 miejsce w województwie; matura rozszerzona z matematyki - 2 miejsce w województwie.

Dziękujemy Państwu za włożony wysiłek i gratulujemy rezultatów!

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.