AKTUALNOŚCI / Niebanalni

2023-12-04
Niebanalni
Drodzy Absolwenci i Drogie Absolwentki!
 
Z dumą publikujemy wielki zbiór NIEBANALNYCH, czyli ponad 350 notek biograficznych absolwentek i absolwentów naszej Szkoły przygotowany przez Kol. Krzysztofa Turowskiego.
Czemu Niebanalni? Według słownika PWN słowo to oznacza kogoś oryginalnego, niezwykłego, istotnego bądź znaczącego.
Kto jest Niebanalnym? Prawie każdy absolwent Kopernika!
Postanowiliśmy zatem przygotować dla Was galerię Niebanalnych na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do przeglądania.
Prosimy również o korygowanie błędnych albo nieaktualnych informacji oraz zgłaszanie kandydatur osób, których tam brakuje - wystarczy napisać do nas na adres niebanalni@koper.org.pl.
Również, jeśli ktoś nie życzy sobie być wymienionym prosimy o zgłoszenie.
Już na starcie informujemy, że projekt ten nigdy się nie zakończy. Przybywa informacji i przybywa absolwentów. Będziemy stale uzupełniać nasz wykaz o kolejnych Niebanalnych.
Zapraszamy do czytania i współpracy! 😊
Za realizację projektu dziękujemy Kol. Kol. Krzysztofowi Turowskiemu i Michałowi Kustosikowi oraz Firmie WebProjekt Kol. Wojciecha Zabierowskiego, która przygotowała stronę techniczną galerii.
 
link do zakładki - https://www.koper.org.pl/pl/niebanalni

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.