Stowarzyszenie Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

AKTUALNOŚCI / Przypominamy o nowym numerze konta bankowego Stowarzyszenia.

2019-02-28
Przypominamy o nowym numerze konta bankowego Stowarzyszenia.

Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Przypominamy, że od nowego roku działa już nowe konto bankowe Stowarzyszenia, na które należy wpłacać składki członkowskie.

Numer nowego konta to: 82 1140 2004 0000 3402 7816 2196

Poprzedni numer rachunku bankowego będzie aktywny jeszcze tylko przez kilka tygodni, zatem prosimy o zmianę w Waszych szablonach płatności już teraz, żeby uniknąć późniejszych komplikacji.

Jednocześnie bardzo proszę osoby, które jeszcze nie wpłaciły składek za rok 2019 o dokonanie płatności do końca marca na nowy rachunek bankowy podany powyżej – wraz z konsolidacją rachunków bankowych będziemy bowiem również weryfikować ilość płaconych składek. Przypominam, że podstawowa składka roczna wynosi 50 PLN. Nie wyklucza to oczywiście wyższych wpłat, co część z Was zwyczajowo realizuje i do czego oczywiście zachęcamy. Składki można opłacać w dowolnie wybrany sposób (rocznie / kwartalnie / miesięcznie), jednak z naszego punktu widzenia najwygodniejszą formą jest jedna składka roczna z góry za cały 2019 – znacznie uprości nam to rozrachunki i kontrolę nad finansami.

 

Pozdrawiam,
Piotr Burwicz
Skarbnik Stowarzyszenia


powrót

Zanim przejdziesz do serwisu prosimy o przeczytanie tej informacji.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą przy ul. Więckowskiego 41 w Łodzi (90-734).
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Stowarzyszenia na podstawie jego Statutu, przepisów prawa oraz na podstawie wyrażonej zgody.
  3. Twoje dane osobowe wynikające ze złożonej deklaracji członkowskiej przetwarzane będą przez okres pozostawania członkiem Stowarzyszenia, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej.
  4. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów współpracujących ze Stowarzyszeniem. Za każdym razem będziemy informować o podmiotach, które będą przetwarzały Twoje dane.
  5. Dostęp do Twoich danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich funkcji w Stowarzyszeniu.
  6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 -193 Warszawa.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

Przeczytaj treśc polityki prywatności
x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.