AKTUALNOŚCI / Sekretarz Zarządu - Robert Kędzierski

2022-11-07
Sekretarz Zarządu - Robert Kędzierski
Robert Kędzierski, matura 1981.

Absolwent wydziału Ek-Soc UŁ. W 1988 roku ukończył Ekonomikę i Organizację Obrotu i Usług, a w 1990 Cybernetykę Ekonomiczną i Informatykę. Obecnie pracuje w Krajowym Ośrodku Wsparcia Rolnictwa w Łodzi.

W czasie letnich urlopów lubi leniuchować na plaży czytając książki. W czasie zimowych urlopów jeździ na nartach, będąc jednocześnie organizatorem tych wyjazdów dla grupy znajomych. W ciągu roku uczestniczy w zajęciach zumby i salsation, wywołując uśmiechy politowania u pań.

Kontakt z naturą realizuje kosząc trawę na rekreacyjnej działce, której nie chce mu się pielić, czekając na nabycie uprawnień emerytalnych (chociaż wtedy to też nie będzie takie pewne).

W weekendy można go spotkać na koncertach w Keja Pub (Grzmiąca Półlitrówa, Nijak, EKT, Bez Jacka i parę innych, ogólnie klimaty Yapy, ale także legendy polskiej muzyki rockowej, czyli takie supergrupy jak SPIS czy Super Trio).

Prywatnie: tata Zosi, lat 10.

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.