AKTUALNOŚCI / Skarbnik Zarządu - Michał Kustosik

2022-11-06
Skarbnik Zarządu - Michał Kustosik
Uczniowskie progi naszego liceum pożegnałem dość dawno, bo w ubiegłym tysiącleciu (matura '95). W szkole aktywnie uczestniczyłem w działaniach 47 ŁWDH, w której byłem przybocznym. Po liceum swoje gościnne pielesze otworzyła przede mną Politechnika Łódzka oraz Studenckie Radio Żak, w którym pełniłem zaszczytną funkcję Redaktora Naczelnego. Po skończonych studiach pracowałem jako administrator sieci w firmach informatycznych a ok 10 lat temu postanowiłem zmienić branżę i założyłem własną firmę, zajmującą się zarządzaniem najmem. Obecnie jestem współwłaścielem spółek, zajmujących się m.in. zarządzaniem najmem mieszkań i pokoi na wynajem, pośrednictwem w nieruchomościach oraz remontami.
Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i tatą dwóch synów. Wciąż lubię grać na gitarze, chodzić po górach i aktywnie spędzać wolny czas.

powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.