AKTUALNOŚCI / Śniadanie biznesowe - gość specjalny

2023-04-11
Śniadanie biznesowe - gość specjalny

Już w najbliższy piątek 14 kwietnia spotykamy się na pierwszym w historii Śniadaniu Biznesowym dla Absolwentów Kopra. Ogromnie się cieszymy, że ta inicjatywa Stowarzyszenia spotkała się z tak dużym odzewem z Waszej strony. Nie ma już miejsc, ale obiecujemy, że będą kolejne edycje tego wydarzenia. A tym czasem, w oczekiwaniu na piątek, chcemy przedstawić Wam sylwetkę naszego eksperta, który podczas spotkania przybliży uczestnikom temat: Recepta na skuteczny zespół, według podejścia „Data-Driven”.

Nieprzewidywalna sytuacja makroekonomiczna i zmiany w organizacji pracy oraz relacjach pracodawca – pracownik powodują, że współpraca i komunikacja w zespole nabierają niespotykanego dotychczas znaczenia w realizacji dużych, ambitnych projektów. Maciej Gałecki, bo o nim mowa, na przykładzie 120-osobowego zespołu Bluerank pokaże, jak przez ostatnie pięć lat nauczyli się w firmie rozumieć potencjał Blueranków i tego jak budować dobrze współpracujące zespoły projektowe, zmotywowane do realizacji tego samego celu.

*

Maciej Gałecki - założyciel i prezes firmy Bluerank, wiodącej agencji marketingu internetowego, która pracuje dla największych polskich i światowych marek. Prelegent, autor publikacji w obszarze online marketingu. Aktywnie wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem startupy. Jest współtwórcą i członkiem grupy roboczej SEM w IAB Polska, a także inicjatorem prac nad zasadami Best Practice dla branży. Skutecznie wdraża nowoczesne metody zarządzania i motywowania pracowników, a swoimi doświadczeniami dzieli się na konferencjach z zakresu HR. Laureat i zdobywca wyróżnień w konkursach menedżerskich. Absolwent I Liceum im. M. Kopernika w Łodzi oraz Politechniki Łódzkiej, prywatnie szczęśliwy mąż i tata Jagody.

Do zobaczenia 14 kwietnia!


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.