AKTUALNOŚCI / ŚNIADANIE BIZNESOWE KOPRA

2023-03-12
ŚNIADANIE BIZNESOWE KOPRA

ŚNIADANIE BIZNESOWE Kopra. 14 kwietnia godz. 9.00. Hotel Iness w Łodzi.

          W dzisiejszym świecie najcenniejsze są informacje i kontakty. Nasza kopernikowska społeczność to właśnie nic innego jak gęsta sieć kontaktów i przepływu informacji, z której potrafimy korzystać lepiej od innych. Stowarzyszenie Wychowanków zawsze starało się łączyć pokolenia, pielęgnować relacje i poszerzać obszar wzajemnego oddziaływania. 

          Postanowiliśmy zaproponować Wam nową, mamy nadzieję ciekawą i skuteczną formę rozszerzenia zasięgu naszych kontaktów o charakterze biznesowym.

         Jako Zarząd Stowarzyszenia, mamy zaszczyt zaprosić Was, Drodzy Absolwenci, na pierwsze w historii zamknięte ŚNIADANIE BIZNESOWE Kopra, które odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 9:00 w Hotelu INESS w Łodzi. Jest to inicjatywa nastawiona na WIELKĄ WYMIANĘ KONTAKTÓW w formule spotkania networkingowego, połączonego z wartościowym wykładem naszego wybitnego Kolegi (wspomagającym rozwój każdego biznesu) oraz zwieńczonego wspólnym śniadaniem w restauracji hotelowej. Spotkamy się w gronie osób z wielu różnych branż, firm i biznesów i zawodów, bo jak wiecie – jesteśmy wszędzie! Spotkanie da możliwość podzielenia się z innymi absolwentami naszą ofertą zawodowa czy biznesową oraz wymiany wizytówek, nawiązania współpracy na możliwych polach i pozyskania nowych klientów. 

           Jako organizatorzy, przygotowaliśmy formułę spotkania, która zapewni realizację takich właśnie celów. Jeśli prowadzisz biznes, wykonujesz wolny zawód lub pracujesz w ciekawej firmie i chcesz podzielić się swoją ofertą z innymi absolwentami, to nie może Cię zabraknąć na pierwszym ŚNIADANIU BIZNESOWYM Kopra. Już dziś zapisz sobie termin 14 kwietnia w kalendarzu i zarezerwuj czas. 

            Wkrótce ruszą zapisy, o czym poinformujemy w oddzielnym poście. Wspierajmy wzajemnie swoje biznesy, wymieniajmy się kontaktami, tak aby w jakiejkolwiek potrzebie wiedzieć do kogo się zwrócić spośród naszego grona. Sami wiecie, jak cenna jest nasza wyjątkowa sieć zaufanych kontaktów. 

             Liczba miejsc jest z konieczności ograniczona, dlatego nie przegapcie zgłoszeń, aby wziąć udział w pierwszym w historii wydarzeniu z serii Śniadań Biznesowych. Planujemy organizować spotkania cyklicznie, ale pierwsze będzie tylko raz!


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.