AKTUALNOŚCI / Spotkanie rocznika maturalnego 1973 z okazji 50-lecia matury

2023-05-12
Spotkanie rocznika maturalnego 1973 z okazji 50-lecia matury

Wczoraj odbyło się spotkanie rocznika maturalnego 1973 z okazji 50-lecia matury. Absolwenci uczestniczyli w poczęstunku, a następnie wyruszyli w podróż do przeszłości. Przeszli po szkole docierając aż do jej najbardziej tajemniczej części, czyli na sam strych. Wyprawą dowodził sam dyrektor Marcin Chrabelski, który uraczył absolwentów swoim zbiorem opowieści i anegdot dotyczących szkoły. Odbyło się również zwiedzanie sal oraz oglądanie dzienników. Atrakcja spotkała się z wielkim entuzjazmem naszych koleżanek i kolegów. 

W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Zarządu Stowarzyszenia Wychowanków I LO Krzysztof Turowski oraz Michał Kustosik. 


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.