AKTUALNOŚCI / Wesprzyj wydanie książki naszego absolwenta

2022-12-06
Wesprzyj wydanie książki naszego absolwenta

Mili koledzy i koleżanki bardzo miłe,

Nasz absolwent Krzysztof Turowski, matura 1965 przygotował zbiór wspomnień, który jest drugim już tomem memuarów naszych absolwentów. Dobór postaci jest trochę przypadkowy, a trochę po znajomości. Jeden absolwent polecał innego kolegę lub koleżankę. Autor starał się, jednak by ten zbiór był urozmaicony, by byli absolwentki i wychowankowie z różnych pokoleń, z różnych zawodów, choć dominacji lekarzy nie udało się uniknąć.

Szczególnym miejscem opisywanym w Waszych wspomnieniach jest Strużnica. Któż z nas tych lat nie pomni… Dlatego też niniejsze wspomnienia przeplatane są tekstami piosenek i ballad z harcerskich spotkań. Zamieszczono też opisane, tragiczne losy naszych przedwojennych kolegów.

Oddajemy Wam wasze, nasze wspomnienia i Wspomnienia innych są też naszymi wspomnieniami, nieprawdaż?

Albowiem… KOPER TO MY

Jeśli podoba wam się ta inicjatywa, jeśli chcecie zachować własne wspomnienia lub poznać wspomnienia innych, to zachęcamy do wpłat, które pozwolą wydać książkę. 

Link do zrzutki -> https://zrzutka.pl/xpkxdu


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.