AKTUALNOŚCI / Znamy już termin Zjazdu Absolwentów na 115 lecie Kopra!

2020-10-01
Znamy już termin Zjazdu Absolwentów na 115 lecie Kopra!

Koleżanki i Koledzy, Absolwenci oraz Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika!

Z ogromną radością ogłaszamy Zjazd Absolwentów z okazji 115 lecia I LO!
Odbędzie się on w dniach 7-10 października 2021 roku.

Ideą naszego wydarzenia jest nie tylko sentymentalne spotkanie po latach, ale także pokazanie jak wielką mocą dysponuje społeczność Kopernika, dlatego robocze hasło Zjazdu na 115-lecie brzmi:

„Koper. Jesteśmy wszędzie.”

Przygotowujemy dla Was zmienioną, rozszerzoną formułę Zjazdu. Dostrzeżecie wiele świeżości i nowych rozwiązań. Nie zabraknie ciekawych wydarzeń i aktywności, a także imprez towarzyszących. Na pewno odczujecie i zauważycie zaangażowanie młodego pokolenia absolwentów.

Obserwujcie profil Stowarzyszenia na Facebook’u oraz naszą stronę internetową. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów i ramowy program, a tymczasem rezerwujcie sobie już czas.

Gorąco zapraszamy również chętnych do współpracy przy organizacji Zjazdu, każda pomocna dłoń jest dla nas na wagę złota.

 

W imieniu komitetu organizacyjnego
Katarzyna Krawiranda (r. mat. 2018) i Przemysław Lipiński (r. mat. 1986)


powrót

Zanim przejdziesz do serwisu prosimy o przeczytanie tej informacji.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą przy ul. Więckowskiego 41 w Łodzi (90-734).
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Stowarzyszenia na podstawie jego Statutu, przepisów prawa oraz na podstawie wyrażonej zgody.
  3. Twoje dane osobowe wynikające ze złożonej deklaracji członkowskiej przetwarzane będą przez okres pozostawania członkiem Stowarzyszenia, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej.
  4. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów współpracujących ze Stowarzyszeniem. Za każdym razem będziemy informować o podmiotach, które będą przetwarzały Twoje dane.
  5. Dostęp do Twoich danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich funkcji w Stowarzyszeniu.
  6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 -193 Warszawa.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

Przeczytaj treśc polityki prywatności
x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.