AKTUALNOŚCI / Znamy już termin Zjazdu Absolwentów na 115 lecie Kopra!

2020-10-01
Znamy już termin Zjazdu Absolwentów na 115 lecie Kopra!

Koleżanki i Koledzy, Absolwenci oraz Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika!

Z ogromną radością ogłaszamy Zjazd Absolwentów z okazji 115 lecia I LO!
Odbędzie się on w dniach 7-10 października 2021 roku.

Ideą naszego wydarzenia jest nie tylko sentymentalne spotkanie po latach, ale także pokazanie jak wielką mocą dysponuje społeczność Kopernika, dlatego robocze hasło Zjazdu na 115-lecie brzmi:

„Koper. Jesteśmy wszędzie.”

Przygotowujemy dla Was zmienioną, rozszerzoną formułę Zjazdu. Dostrzeżecie wiele świeżości i nowych rozwiązań. Nie zabraknie ciekawych wydarzeń i aktywności, a także imprez towarzyszących. Na pewno odczujecie i zauważycie zaangażowanie młodego pokolenia absolwentów.

Obserwujcie profil Stowarzyszenia na Facebook’u oraz naszą stronę internetową. Wkrótce udostępnimy więcej szczegółów i ramowy program, a tymczasem rezerwujcie sobie już czas.

Gorąco zapraszamy również chętnych do współpracy przy organizacji Zjazdu, każda pomocna dłoń jest dla nas na wagę złota.

 

W imieniu komitetu organizacyjnego
Katarzyna Krawiranda (r. mat. 2018) i Przemysław Lipiński (r. mat. 1986)


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.