Stowarzyszenie Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

AKTUALNOŚCI / Życzenia na nadchodzące Święta Wielkanocne

2020-04-10
Życzenia na nadchodzące Święta Wielkanocne

Koleżanki i Koledzy, Szanowni Nauczyciele

Nadchodzące Święta nie będą takie jak te, do których przywykliśmy. Ograniczenie osobistych kontaktów nie pozwoli nam uczestniczyć w zbiorowych uroczystościach, spotkać się z liczną rodziną i dopełnić wszystkich tradycji, bez których do tej pory nie wyobrażaliśmy sobie Wielkiej Nocy.

W tych niecodziennych okolicznościach wszyscy postaramy się jednak zachować spokój ducha i przeżyć czas Świąt w dobrej, serdecznej atmosferze. Jak zawsze zasiądziemy do wielkanocnego śniadania i podzielimy się jajkiem, choć tym razem w gronie wyłącznie domowników, sami pobłogosławimy pokarmy, jeśli poczujemy taką potrzebę, a w poniedziałek nie będziemy sobie żałować dyngusowej zabawy. To nic, że większość życzeń złożymy sobie telefonicznie albo przez internet. Tak naprawdę żadna epidemia nie odbierze nam tego, co zawsze stanowiło naszą siłę – możliwości bycia razem. Myślę, że może właśnie ta chwila refleksji była nam potrzebna. Ileż razy zamiast cieszyć się z nadejścia Świąt i faktu, że mamy nareszcie okazję spotkać się z bliskimi, marnowaliśmy go na rzeczy błahe, nieistotne i nie docenialiśmy tego, jakie mamy szczęście, że możemy spędzać czas naszą rodziną.

Składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. Niech niosą nadzieję na nowe życie, dają siłę do pokonywania trudności i pozwolą z ufnością wspólnie patrzeć w przyszłość.

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i prosimy, zostańcie w domach.

Izabela Niedźwiecka i Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków


powrót

Zanim przejdziesz do serwisu prosimy o przeczytanie tej informacji.

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych (Dz. U. UE L 119/1 z dnia 4 maja 2016 r.) informujemy, iż:

  1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum im. Mikołaja Kopernika w Łodzi z siedzibą przy ul. Więckowskiego 41 w Łodzi (90-734).
  2. Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia działalności statutowej Stowarzyszenia na podstawie jego Statutu, przepisów prawa oraz na podstawie wyrażonej zgody.
  3. Twoje dane osobowe wynikające ze złożonej deklaracji członkowskiej przetwarzane będą przez okres pozostawania członkiem Stowarzyszenia, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej.
  4. Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom, za wyjątkiem podmiotów upoważnionych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotów współpracujących ze Stowarzyszeniem. Za każdym razem będziemy informować o podmiotach, które będą przetwarzały Twoje dane.
  5. Dostęp do Twoich danych będą posiadać osoby upoważnione przez Administratora do ich przetwarzania w ramach wykonywania swoich funkcji w Stowarzyszeniu.
  6. Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz z zastrzeżeniem przepisów prawa, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
  7. Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 -193 Warszawa.
  8. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.

Zarząd Stowarzyszenia Wychowanków
Gimnazjum i Liceum im. M. Kopernika w Łodzi

Przeczytaj treśc polityki prywatności
x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.