Adam Wojciechowski

Adam Wojciechowski

matura 1993, ukończył kierunek Informatyka na Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej PŁ, którego obecnie jest Dziekanem.

Pełni również funkcję Dyrektora Instytutu Informatyki na macierzystym Wydziale.

Zajmuje się zastosowaniem metod uczenia maszynowego i metod analizy danych w tworzeniu technologii użytecznych człowiekowi: interfejsów wirtualnych, interfejsów mózg-komputer, systemów wizyjnych, czy zrównoważonych systemów zarządzania energią.

Od parunastu lat zajmuje się również badaniami na rzecz przemysłu gier komputerowych i wspieraniem społeczności gier wideo w Polsce.

 


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-31

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.