Agnieszka Krupa (Walczak)

Agnieszka Krupa (Walczak)

matura 1992, ekonomistka, pracuje w grupie ubezpieczeniowej Alianz.

Od 22 lat pracuję w grupie towarzystw ubezpieczeniowych, inwestycyjnych i emerytalnych Allianz SE, jednego z czołowych ubezpieczycieli na świecie. Obecnie pracuję w Monachium i zajmuję się wyceną ryzyka ubezpieczeń turystycznych na całym świecie, we wszystkich strefach czasowych i z międzynarodowym zespołem. Zasiedziałam się trochę w Alliansie, ale zmieniam kraje, zmieniam stanowiska, więc jest ciekawie i pewnie dlatego jestem wierna tej firmie.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.