Aleksandra Chećko-Jelonek

Aleksandra Chećko-Jelonek

matura 2006, jest pasjonatką w obszarze sieci komórkowych, ich architektury i optymalizacji.

Pracuje w IS-Wireless, gdzie opiekuje się linią produktów dla zdefiniowanych programowo sieci radiowych (SD-RAN).

Uzyskała doktorat na Technical University of Denmark (DTU) (2016) w obszarze Cloud RAN – architektury sieci komórkowych 4G i 5G.

Posiada doświadczenie w pracy rozwojowej (projekty ogólnoświatowe, europejskie, współpraca pomiędzy firmami i projekty wewnątrz firmy - MTI Radiocomp, IS-Wireless), badawczej (współautorka publikacji z ponad 2000 cytowań), standaryzacyjnej (IEEE, Open RAN), dydaktycznej (DTU, Ericpol/Ericsson), oraz w konsultacjach eksperckich (Komisja Europejska).

Żyła i pracowała w Danii, Polsce, Francji i na Tajwanie.


Ostatnia aktualizacja: 2023-08-31

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.