Andrzej Rodzoch

Andrzej Rodzoch

matura 1975, hydrogeolog, zajmuje się badaniem wód podziemnych, ukończył Wydział Geologii na Uniwersytecie Warszawskim. 

Po ukończeniu Wydziału Geologii na Uniwersytecie Warszawskim, przez 2 lata studiował jeszcze na Wydziale Geografii UW na Podyplomowym Studium Specjalistów dla Krajów Rozwijających się (specjalizacja - Kraje Arabskie).

W ramach studium wyjechał na 10-miesięczne stypendium naukowe na uniwersytet w Konstantynie w Algierii. Przez prawie 2 m-ce z namiotem podróżował stopem po Saharze.

Po powrocie do kraju, przez osiem lat pracował w państwowym przedsiębiorstwie geologicznym w Warszawie.

W 1992 roku założyłem własną firmę. Został jednocześnie przedstawicielem w Polsce największej francuskiej firmy geologicznej BRGM. W firmie Hydroeko zajmuje się poszukiwaniem, rozpoznawaniem i dokumentowaniem zasobów wód podziemnych oraz ochroną ich zasobów przed degradacją ilościową i jakościową, kwestia zaopatrzenia ludności i gospodarki w wodę odpowiedniej jakości.

(Więcej w książce „Koper to my”)


Ostatnia aktualizacja: 2023-09-03

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.