Anna Kąkolewska-Kononowicz

Anna Kąkolewska-Kononowicz

matura 1974r., architekt, matura w klasie o profilu matematycznym prowadzonej przez prof. Olgę Stande, 4 lata w harcerstwie pod opieką prof. Janusza Boissé, olimpiada Matematyczna klas drugich – II miejsce w Łodzi, drużynowe mistrzostwo szkoły w siatkówce 1972/1973.

Uzyskała Dyplom Politechniki Gdańskiej u prof. Jerzego Stankiewicza. W 1989 odbyła roczne studia Podyplomowe w Szkole Architektury Paris-Villemin: Architektura i Ekonomia Budynków Kulturalnych

Pracowała m.in.:

  • 1984 -1986 Pracownia Alain Prebay w Le Mans - praca przy osiedlach mieszkaniowych, szkołach i salach wielofunkcyjnych. Konkursy, projekty wykonawcze.
  • 1986 -1988 Pracownia Patric Fromanger - projektowanie budynków klubowych przy terenach golfowych
  • 1988 -1997 Pracownia Jean Perrottet, Valentin Fabre, Alberto Cattani - praca zespołowa przy konkursach i projektach wykonawczych centrów kulturalnych i teatrów.
  • pracownia Adrien Fainsilber - praca zespołowa przy projektach wykonawczych mieszkaniówki w Montpellier, Międzynarodowego Szpitala Uniwersyteckiego, Muzeum w Strasburgu.
  • pracownia Dubosc-Landowski - praca zespołowa przy rehabilitacji zespołu szkolnego w Limoge.
  • od 1998 GROUPE ARCANE - praca przy renowacji i rehabilitacji dzielnic mieszkalnictwa zbiorowego i projektowanie nowych mieszkań socjalnych

Ostatnia aktualizacja: 2024-03-20

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.