Anna-Maria Wolniak

Anna-Maria Wolniak

Matura 2000, jest kobietą renesansu, artystką w każdej z kreatywnych dziedzin życia. Nawet, kiedy jest w kuchni – gotuje kolorami.  Z wykształcenia jest plastykiem, hobbystycznie zajmuje się grafiką, fotografią, malarstwem. Zawodowo promuje inicjatywy, w które wierzy i artystów, którym ufa. Zawsze dla kogoś, zawsze z kimś. Urodzona i wychowana w teatrze, pracuje w teatrze i przez większość część tygodnia w nim żyje. 


Ostatnia aktualizacja: 2023-12-08

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.