Arkadiusz Jadczak

Arkadiusz Jadczak

matura 1992, informatyk

Jest przedsiębiorcą z ponad 18-letnim doświadczeniem w branży IT (bankowość cyfrowa, FinTech, eCommerce). Wcześniej, w latach 2001-2005, pracował jako manager w mBank. W latach 2005-2016 oferując doradztwo biznesowo-technologiczne wziął udział, jako niezależny projektant systemów, w kilkunastu projektach wdrożeniowych dla banków, firm leasingowych i instytucji finansowych w Polsce, Ukrainie, Rosji, Ukrainie i Białorusi. Jako co-founder Altkom Software&Consulting współtworzył wielokanałową platformę bankowości cyfrowej OmniBank. System ten był oferowany zarówno bankom spółdzielczym w modelu SaaS oraz bankom komercyjnym w modelu on-premise. Współwłaściciel Monethero – platformy crowdfundingu pożyczkowego. Członek FinTech Central Poland.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.