Arkadiusz Przybył

Arkadiusz Przybył

matura 1992, członek zarządu Santander Bank Polska.

Ukończył studia magisterskie na kierunkach Zarządzanie 1997 r. oraz Finanse i Bankowość 1998 r. na Uniwersytecie Łódzkim, a także studia podyplomowe MBA, INSEAD we Francji.

Posiada wieloletnie doświadczenia w bankowości. W latach 2012-2017 roku był Prezesem Zarządu Santander Consumer Banku z siedzibą we Wrocławiu, a wcześniej – w latach 2011-2012 – pracował na stanowisku Business Director w Centrali Santander Consumer Finance w Madrycie, gdzie odpowiadał, między innymi, za rozwój strategii i działalności oraz integrację rynków, a także za projekty związane z przejęciami spółek oraz wsparcie i nadzorowanie działalności Santander Consumer Finance w Polsce. W latach 2009-2010 był Dyrektorem Wykonawczym w GE Money Bank, Łotwa i GE Money, Łotwa, a w okresie 2005-2008 pełnił funkcję Dyrektora ds. Bankowości Detalicznej w GE Money, Europa Środkowo-Wschodnia, Siedziba Główna Zurych/Paryż.
W okresie 1997-2005 pracował jako Engagement Manager w McKinsey & Company, Warszawa. W marcu 2017 roku dołączył do Zarządu Banku Zachodniego WBK S.A. (Obecnie Santander Bank Polska S.A.), a w maju 2018 roku powierzono mu funkcję Wiceprezesa Zarządu.

 

(Więcej w książce „Koper to My”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.