Artur Urbański

Artur Urbański

matura 1988, przedsiębiorca i współtwórca wielu firm z branży technologicznej.

Jest ekspertem z obszaru transformacji cyfrowej i doświadczenia klienta i wiceprezesem ds. doradztwa w Hycom.

Był założycielem AMG.net — lidera konsultingu cyfrowego w Polsce pierwszej dekady XXI w. (obecnie ATOS Polska) i inkubatora muzycznego Bajkonur.

Współpracował z setkami organizacji, z których dwadzieścia jest na liście Fortune Global 500, jak Sony, Dell, P&G, Deutsche Telekom, Orange.

Jest autorem książki "Tworzenie doświadczeń klientów”, prowadzi wykłady na konferencjach dotyczących CX i transformacji cyfrowej oraz współpracuje z uczelniami.

W wolnym czasie gra na gitarze basowej i fotografuje. Jego zdjęcia były publikowane przez ”Sunday Times Magazine”, ”Guardian” i ”Der Spiegel”. Autor albumu „Łódź - zdjęcia z początku wieku”.


Ostatnia aktualizacja: 2023-12-27

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.