Barbara Tomanik (Półtorak)

Barbara Tomanik (Półtorak)

matura 1992, architekt krajobrazu

Skończyłam architekturę krajobrazu na SGGW w Warszawie i muszę przyznać, że studia były łatwe, lekkie i przyjemne. To dzięki wcześniejszej nauce w Jedynce, która dała solidne przygotowanie zarówno do studiów, jak i do życia. Spełniam się jako projektant ogrodów. Jak tu nie lubić takiej pracy, gdy klient przesyła zdjęcie ze swojego ogrodu z dopiskiem „Jestem w raju” lub „Pozdrawiam z najpiękniejszego miejsca na ziemi” albo jeszcze inny „Uszczęśliwia Pani ludzi i sprawia, że świat jest piękniejszy”.  

 

(Więcej w książce „Koper to My”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.