Bodan Suchecki

Bodan Suchecki

matura 1961, profesor, specjalista z zakresu zastosowań metod ilościowych i modeli ekonometrycznych w badaniach ekonomicznych.

W latach 1991–2011 był kierownikiem Katedry Ekonometrii Przestrzennej Uniwersytetu Łódzkiego.

Kierował i uczestniczył w realizacji wielu krajowych i międzynarodowych projektów naukowo-badawczych w zakresie prognozowania popytu na pracę, systemów informatycznych analiz i prognoz, ekonometrycznych modeli regionalnych oraz analiz rynków pracy.


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-29

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.