Bolesław Kłosiński

Bolesław Kłosiński

matura 1955, ukończył studia na Wydziale Inżynierii Budowlanej Politechniki Warszawskiej i wybrał specjalizację mosty i budowle podziemne.

Uczestniczył w badaniach i wdrożeniach zawiesin twardniejących na budowie I linii metra w Warszawie – do posadowienia pali obudowy berlińskiej i wypełniania podłoża. W latach 2004-2007 uczestniczył w międzynarodowym projekcie SCOUT, poświęconym nowym metodom budowy ścian szczelinowych. Wybitny inżynier w zakresie geotechniki i fundamentowania, specjalista, z którego wiedzy i doświadczenia korzystają projektanci i budowniczowie dróg, mostów i innych budowli.

(na podstawie opracowania prof. Leszka Rafalskiego)


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-27

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.