Elżbieta Kozowicz-Sobczak (Uścińska)

Elżbieta Kozowicz-Sobczak (Uścińska)

matura 1979, nauczycielka emisji głosu

Ukończyłam Wyższą Szkołę Muzyczną na wydziale Teorii i Kompozycji Muzyki. Przez szesnaście lat pracowałam w Teatrze im. Jaracza w Łodzi, jako… korepetytor muzyczny oficjalnie, a w praktyce byłam aktorką. Grałam wszystkie role dzieci, zwierzątek, aniołków itp. Nie mam dyplomu aktorskiego, więc nie obsadzano mnie w czołowych rolach, ale przez te lata grałam w bodaj trzydziestu sztukach.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.