Gabriela Długosz

Gabriela Długosz

matura 2016, lekarz w trakcie specjalizacji z nefrologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 2022 roku.

Od dziecka chciała śpiewać, ale najpierw zaczęła się uczyć grać. Początkowo uczyła się u pana Jacka Malanowskiego z zespołu Trubadurzy, który w Koluszkach prowadził zajęcia w ośrodku kultury. Potem chodziła do szkoły muzycznej I stopnia w Brzezinach i następnie do szkoły II stopnia na Rojnej. Grała na fortepianie i rozpoczęła naukę na Wydziale Jazzu u profesora Witolda Janiaka.

Ze względu na przygotowania do matury i studia nie mogła poświęcić odpowiedniej ilości czasu na muzykę i musiała przerwać naukę po dwóch latach. Zabrakło jeszcze czterech, ale… na szóstym roku studiów wróciła do szkoły muzycznej na wokalistykę jazzową.


Ostatnia aktualizacja: 2024-03-18

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.