Grzegorz Kania

Grzegorz Kania

matura 1983, lekarz internista

Wyemigrowałem z Łodzi i obecnie jestem lekarzem w rejonie Sława – Nowa Sól na ziemi lubuskiej. A lekarzem zostałem w wyniku doboru negatywnego. W wieku dziewiętnastu lat człowiek ma mało sprecyzowane pomysły, chyba, że rodzice za niego decydują. Mnie z początku wydawało się, że będę inżynierem. Potem w Koperniku owładnął mną czar poezji i chciałem zostać polonistą, a nawet aktorem, ale w końcu dotarło do mnie, że istnieje zawód medyka i zdecydowałem się na studia w tym kierunku.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.