Henryk Scholl

Henryk Scholl

matura 1955, zm. 26 sierpnia 2020, zasłużony nauczyciel akademicki i naukowiec, wybitny specjalista w zakresie chemii nieorganicznej i chemii fizycznej, specjalizujący się w zagadnieniach elektrochemii, struktury roztworów elektrolitów oraz metod analitycznych, wieloletni Kierownik Katedry Chemii Ogólnej i Nieorganicznej, członek licznych gremiów naukowych, organizator życia naukowego na terenie Łodzi oraz inicjator międzynarodowej współpracy naukowej.


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-27

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.