Igor Galas

Igor Galas

matura 1985, absolwent studiów architektonicznych w Politechnice Łódzkiej oraz komputerowego wspomagania projektowania budynków Uniwersytetu Strathclyde w Glasgow.

Założyciel i organizator pracowni komputerowej w macierzystej uczelni i inicjator nauczania komputerowych technik w projektowaniu architektoniczno-urbanistycznym.

Jeden z głównych projektantów biura i prowadzących największe tematy pracowni. Odpowiedzialny w ostatnich latach m.in. za następujące projekty:

Art Norblin - zespół wielofunkcyjnych budynków i rewitalizacja kwartału poprzemysłowego (68 000 mkw. GLA), Kraków Airport Hotel w Krakowie- Balicach (150 pokoi, 10 600 mkw.), Holiday Inn Warszawa Józefów - (150 pokoi, 11 ha) - oddany w 2007 r. wraz z pełnym projektem wnętrz i wyposażenia. Do najważniejszych doświadczeń projektowo- realizacyjnych wcześniejszych lat zalicza Centrum Rekreacyjno-Handlowe „Ochotny Riad" (65 000 mkw.) pod Placem Maneżowym w Moskwie i kompleks biurowy Warsaw Trade Tower o powierzchni 70 000 mkw. na budowie których pełnił funkcję architekta projektu i prowadzącego nadzór autorski.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.