Iwona Bator

Iwona Bator

matura 1975, po ukończeniu liceum rozpoczęła studia na Uniwersytecie Łódzkim, gdzie uzyskała tytuł licjencata i magistra ekonomii.

Po studiach w Łodzi dostała się na trzecią najlepszą Wyższą Szkołę Biznesu we Francji - EM Lyon Business School w Ecully, gdzie ukończyła International Business. Była ona pierwszą Polką po Łódzkiej uczelni, której się to udało.

Przez lata rozwijała swoją karierę jako menadżerka w High Technology, a obecnie po przebranżowieniu się, jest Coachem i sofrolożką.

Ponadto zajmuje się przygotowywaniem francuskich studentów do egzaminów wstępnych do presetiżowych Wyższych Szkół we Francji.


Ostatnia aktualizacja: 2023-09-03

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.