Izabela Niedźwiecka (Jach)

Izabela Niedźwiecka (Jach)

matura 1986, doktor nauk medycznych, laryngolog.

Specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu nowotworów głowy i szyi, w tym w szczególności guzów ślinianek . Ma wieloletnią praktykę kliniczną i operacyjną w Oddziale Chirurgii Nowotworów Głowy i Szyi w Łódzkim Ośrodku Onkologicznym i doświadczenie w pracy diagnostycznej w warunkach poradni, w szczególności w kwalifikacji i prowadzeniu pacjentów z nowotworami głowy i szyi, także po leczeniu operacyjnym i uzupełniającym.

Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologicznego i Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, autorem i współautorem prac naukowych z zakresu onkologii laryngologicznej. Była Przewodnicząca Stowarzyszenia Wychowanków.

 

(Więcej w książce „Mój Kopernik…”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.