Jacek Cyprian Wojdel

Jacek Cyprian Wojdel

matura 1992, ur. 14 sierpnia 1973 w Łodzi, informatyk, wykładowca na Uniwersytecie w Delft w Holandii.

Jeszcze, jako uczeń I LO, w lipcu 1992 roku był członkiem polskiej kadry na Międzynarodową Olimpiadę Fizyczną w Helsinkach.  W latach 1992-1997 student Wydziału Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej Politechniki Łódzkiej.  Od 1993 roku studiował w oparciu o indywidualny program pod kierunkiem dr P.S. Szczepaniaka z Instytutu Informatyki. Główny kierunek studiów: Sztuczne sieci neuronowe, systemy rozmyte i sztuczna inteligencja.  W roku akademickim 1996/1997 ukończył pracę magisterską na Politechnice w Delft pod kierunkiem Drs. L.J.M Rothkrantz (Holandia) i Dr. P.S.Szczepaniak (Polska). Projekt i tytuł pracy magisterskiej brzmiał: "Rozpoznawanie kształtu ust w sekwencji wideo" W latach akademickich 1995/96 i 1996/97 nagrodzony dofinansowaniem Ministerstwa Edukacji Narodowej dla bardzo dobrych uczniów.  W kwietniu 1996 roku opublikował pierwszy artykuł: W kwietniu 1996 roku opublikował pierwszy referat: "Generowanie fraktali z wykorzystaniem sieci neuronowych" na II Konferencji Sieci Neuronowych i Zastosowań (Szczyrk 1996, Polska)

Zainteresowania: Sztuczne Sieci Neuronowe, Systemy Rozmyte, Ukryte Modele Markowa, Sztuczna Inteligencja itp. Obecne badania dotyczą czytanie z ruchu warg, bimodalne rozpoznawanie mowy itp.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.