Jacek Doering

Jacek Doering

matura 1984, lekarz psychiatra.

W 1990 roku ukończył Akademię Medyczną w Łodzi i zdobył dyplom lekarza medycyny. Posiada tytuł specjalisty psychiatrii. Przez wiele lat był asystentem w szpitalu im Babińskiego Od 20 lat jest kierownikiem Poradni Zdrowia Psychicznego w Łodzi, pełni też funkcję biegłego lekarza sądowego.

Pracuje z pacjentami cierpiącymi na następujące choroby i zaburzenia psychiczne: zaburzenia z kręgu psychogeriatrii (otępienie, choroba Alzheimera), zaburzenia z kręgu psychoz (schizofrenia), zaburzenia depresyjne, zaburzenia adaptacyjne, zaburzenia nerwicowe i lękowe, zaburzenia snu.


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.