Jacek Strzelecki

Jacek Strzelecki

matura 1965, człowiek biznesu, ukończył elektrotermię, specjalizował się w elektrotermii indukcyjnej.

Działacz ZSP, prezes Studenckiej Spółdzielni Pracy „Puchatek”, dawcy pomyślności materialnej dla kilku tysięcy studentów i studentek.

Dyrektor do spraw bankowości korporacyjnej Powszechnego Banku Gospodarczego, prezes funduszu kapitałowego w Pekao SA. Następnie w zarządzie Trinity Management, wiceprezes NFI „Jupiter” i w 2002 roku wiceprezes PKN Orlen SA do spraw ekonomiczno-finansowych.

Jako jedyny łodzianin jest członkiem stowarzyszenia Żydowski Instytut Historyczny w Polsce. Brat Tomasz Strzelecki, prawnik, również matura 1965.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-01

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.