Jakub Kraszkiewicz

Jakub Kraszkiewicz

matura 1997, ekonomista. Obecnie w Ernst & Young.

Zajmuję się audytem śledczym. Staram się pomagać w sytuacji, gdy w firmie dzieje się coś złego, gdy są podejrzenia o jakieś nieprawidłowości, kradzieże. Pomagam wyjaśnić i rozwiązać daną trudną sytuację, a czasami ją załagodzić. Jestem dalece samodzielnym dyrektorem, bo wiele już lat tu pracuję. Zajmuję się też taką wąską specjalnością, zapewnianiem by firmy działały zgodnie z przepisami prawa, żeby postępowały etycznie, w szerokim rozumieniu tego słowa. Bywam też wykładowcą akademickim i mieszkam w Warszawie od 20 lat.

Jest zadeklarowanym molem książkowym i filmowym (ze wskazaniem na literaturę faktu oraz Antonioniego), lubi prowadzić szkolenia i wykłady na studiach podyplomowych z zakresu compliance i audytu śledczego.

 

(Więcej w książce „Koper to My”).

 


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-07

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.