Jan Krzysztof Waśniewski

Jan Krzysztof Waśniewski

Matura 1952, absolwent SGPiS, dziennikarz znany brydżysta, wieloletni sekretarz Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, pracował w Ministerstwie Finansów.

"Aż 84 lata spędziłem w Warszawie, tylko 4 lata w Łodzi. A jednak wciąż czuję się bardziej łodzianinem naprawdę! Dlaczego? Przede wszystkim to zasługa I Liceum Ogólnokształcącego im.Mikołaja Kopernika w Łodzi. Przez wiele lat jednej z najlepszych szkół w Polsce. Cudowni nauczyciele, wspaniali koledzy i dodaję, że była to szkoła męska. Z niektórymi kolegami, przeważnie maturzystami z późniejszych lat, utrzymuję kontakty do dziś."


Ostatnia aktualizacja: 2024-03-30

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.