Jan Kuydowicz

Jan Kuydowicz

matura 1959, ur. 17 styczna 1942 roku w Inowłodzu. Lekarz, doktor medycyny, specjalista chorób wewnętrznych i zakaźnych. Dyplom lekarza otrzymał w 1965 r. Odbył ośmiomiesięczny staż rządu francuskiego w Paryżu.

Profesor Jan Kuydowicz, były szef Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i wieloletni prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów Lekarzy Chorób Zakaźnych w regionie łódzkim.

 

(Więcej w książce „My z Kopra”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-10-28

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.