Janusz Piekarski

Janusz Piekarski

matura 1987, profesor medycyny, chirurg, onkolog, prorektor do spraw organizacyjnych i studenckich Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Pełni funkcję Kierownika Kliniki Chirurgii Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Zajmuje się przede wszystkim chorymi na raka piersi, na rzadkie nowotwory piersi, na nowotwory złośliwe skóry oraz nowotwory głowy i szyi. Jego ulubioną częścią chirurgii jest chirurgia nowotworów ślinianek przyusznych.

Przede wszystkim jest fachowcem z praktyką nie tylko w kraju ale również za granicą. Wspaniały człowiek, profesjonalny lekarz, do tego wyjątkowo utalentowany diagnostyk.

(Więcej w książce „Koper to my”)


Ostatnia aktualizacja: 2023-09-03

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.