Janusz Szolc

Janusz Szolc

matura 1980, geograf, nauczyciel

Skończyłem geografię, zostałem nauczycielem geografii.

Marzyłem, co prawda o studiach na Wojskowej Akademii Technicznej, ale działania generała Jaruzelskiego uczyniły moje plany niegodnymi, pracowałem, zatem po studiach w szkole. skończyłem geografię, zostałem nauczycielem geografii. Marzyłem, co prawda o studiach na Wojskowej Akademii Technicznej, ale działania generała Jaruzelskiego uczyniły moje plany niegodnymi, pracowałem, zatem po studiach w szkole.

 

(Więcej w książce „Koper to my”).


Ostatnia aktualizacja: 2023-11-06

Jeśli uważasz, że powyższe informacje nie są kompletne lub są nie do końca zgodne z prawdą daj nam znać, najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.
Jeśli nie wyrażasz zgody na publikację swoich danych lub wizerunku poinformuj nas najlepiej mailem na niebanalni@koper.org.pl.


powrót

x
Polityka Cookies

Wykorzystujemy pliki cookie, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Możemy ich używać do badania i analizowania ruchu na naszej stronie, możemy również przekazywać je do innych portali. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją o polityce prywatności - czytaj więcej.